Start O nas Oferta eSklep Kontakt

O nas

Aktualno?ci Polterabend - weselna tradycja t3uczenia porcelany Kiermasz ceramiczny Trochę historii... O firmie Oferta Produkt Multimedia Czym jest ceramika? Bone China - co to jest? Jak używać porcelanę Polityka prywatności, pliki cookie Kontakt

Polecamy kolekcje filizanek muzycznych.O firmie

BGH Network S.A. prowadzi działalność handlowo-produkcyjną specjalizując się w produkcji, zdobieniu i dystrybucji wyrobów porcelanowych i szklanych. Jednocześnie spółka prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów wyposażenia wnętrz i upominków, oferując wyjątkowe kolekcje porcelany znanych marek własnych, Porcelana Bogucice, wyroby szklane Krosno i Irena oraz sztućce firm Gerlach i Amefa.

BGH Nework S.A. prowadzi również produkcje wyrobów porcelanowych przeznaczonych na rynek polski i rynki zagraniczne oraz dla odbiorców indywidualnych w postaci kolekcji limitowanych. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi projektantami i architektami, kreując nowe pomysły fasonów i zdobień.

Kolekcja Muzyczna BGH Network S.A oraz cykl GALERIA BGH Network S.A to najciekawsze w ostatnich latach linie kolekcjonerskie. Zainteresowanie tymi wyrobami wśród wielbicieli muzyki i Polonii jest ogromne, a odbiorców można znaleźć nie tylko w Europie, ale także w Japonii, Indiach i Stanach Zjednoczonych.

Wyroby BGH Network S.A produkowane w oparciu o tradycyjne technologie i ręczne zdobienia, zdobywają od lat uznanie rzeszy klientów i miłośników porcelany, spełniają one wszelkie normy higieniczne i użytkowe obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej. Większość dekoracji może być myta w zmywarkach, a dekoracje wtapiane podszkliwnie mogą być wykorzystywane w kuchenkach mikrofalowych i piekarnikach.